ثبت نام   English
سه شنبه 8 فروردین 1396
جزئیات خبر حداقل
رتبه های کسب شده توسط شرکت های وابسته به شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید در مراسم انتخاب یک صد شرکت برتر ایران در سال 1389
Created by omid on 15/02/2012 02:29:16 ب.ظ

 


رتبه های کسب شده توسط شرکت های وابسته به شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید در مراسم انتخاب یک صد شرکت برتر ایران در سال 1389

بر اساس نتایج و رتبه بندی شرکت های برتر ایران از سوی سازمان مدیریت صنعتی ، شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید رتبه اول از نظر شاخص بازدهی فروش ، رتبه اول از نظر شاخص بیشترین سودآوری و رتبه چهارم از نظر شاخص ییشترین دارائی در بین صد شرکت دوم از 400 شرکت بزرگ ایران را کسب و موفق به دریافت لوح گردید.

بر پایه این گزارش شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که 43/37 % سهام آن متعلق به شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید می باشد ، برای دومین سال پیاپی رتبه اول را در گروه اکتشاف و استخراج ، رتبه سوم را در بیشترین بازدهی فروش و رتبه پنجم را در بالاترین ارزش بازار کسب و موفق به دریافت لوح از سوی وزیر محترم صنعت ، معدن وتجارت گردید. همچنین شرکت معدنی و صنعتی گل گهر که 14/38 % سهام آن متعلق به شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید می باشدبرای اولین بار در فهرست صد شرکت برتر کشور قرار گرفت و با بیشترین صعود 58 رتبه ای از رتبه 123 در سال مالی 1388 به رتبه 65 در سال 1389 ارتقاء یافت. ضمناً این شرکت با کسب رتبه اول در بیشترین رشد فروش ، رتبه دوم در بیشترین بازدهی فروش موفق به دریافت لوح از وزیر محترم صنعت ، معدن وتجارت گردید.

همچنین شرکت سیمان هرمزگان متعلق به این شرکت رتبه پنجم  از نظر شاخص سودآوری و رتبه اول از نظر شاخص بیشترین بازده دارائی را در بین صد شرکت سوم و شرکت سرمایه گذاری سپه رتبه چهارم از نظر شاخص بیشترین دارائی ، رتبه چهارم از نظر شاخص بیشترین سودآوری و رتبه دوم از نظر شاخص بیشترین بازدهی فروش را در بین صد شرکت چهارم به خود اختصاص دادند.

print
rating
  توضیحات

  
تهیه شده در بخش پورتال شرکت تدبیرپرداز تمامی حقوق این سایت متعلق به مدیریت سرمایه گذاری امید می باشد